Polityka prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z  art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma:

Multi-NET Infrastruktura Sp. z o.o.
ul. Słowackiego 7/1, 43-300 Bielsko-Biała
e-mail: biuro@multi-net.eu
telefon: 333001009; 725234567

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowych Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analityka internetowa strony www, analiza odwiedzin.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Multi-NET Infrastruktura Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Słowackiego 7/1, 43-300 Bielsko-Biała, w celu marketingowym.

Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych są Google Analytics, Facebook.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

Użytkownik ma prawo:

  • do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania.
  • do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego.

Dane są wykorzystywane do profilowania marketingu za pomocą narzędzi Google Analytics, Facebook Pixel, Hotjar, Callpage, E-Południe, Mailchimp.
W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania – prosimy skorzystać z ustawień przeglądarki. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych. Wyznaczonym ADO jest Prezes Zarządu Multi-NET Infrastruktura Sp. z o.o. - Marcin Gawlas. Prosimy o kontakt na maila: biuro@multi-net.eu