Radiówka, światłowód czy LTE? Jak wybrać właściwy internet? • Multi-Net Infrastruktura Spółka z o.o.

Radiówka, światłowód czy LTE? Jak wybrać właściwy internet?

Światłowód, Radiówka czy LTE?

Radiówka, światłowód czy LTE? Jak wybrać właściwy internet?

Dawno minęły już czasy gdy podejmując decyzję o podłączeniu się do Internetu byliśmy skazani na łącze modemowe. W dzisiejszych czasach różnorodność dostępnych technologii połączeń przyprawia o zawrót głowy. Dodatkowo kwestię wyboru utrudnia w wielu przypadkach konieczność podpisania umowy na wiele miesięcy. Jak nie dać się wpuścić na minę? Którą technologię wybrać? Czym one się różnią?

Radiówka, światłowód a może LTE? Niestety niema jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Światłowód jest bardzo szybki, lecz w wielu sytuacjach przyłączenie się do tej technologii może okazać się zaskakująco drogie, z kolei koszty przyłączenia się do sieci LTE lub popularnej radiówki są niskie, ale zasięg tej sieci jest ograniczony.

Właśnie z uwagi na to, że dosłownie każdy przypadek jest indywidualny, najlepszym rozwiązaniem które pozwoli dokonać właściwego wyboru jest znalezienie oferty umożliwiającej przetestowanie usługi i rezygnację z niej w początkowym okresie. W Multi-Net umożliwiamy naszym klientom bezpłatne testowanie usługi przez 14 dni z możliwością rezygnacji w każdej chwili, jeśli jakoś łącza nie będzie spełniać oczekiwań.

Wystarczy skontaktować się z nami i umówić technika.

Comments are closed.